cs | de | en | ru
Memories 7387_2-2

Award winning hotel Villa Memories in a video

25.11.2018

We won boutique hotel Awards in family category just a few days ago. Another great thing is that you can enjoy look at the Villa Memories in our brand new short video. How you like it? Luxury Boutique Resort For Rent! Wellness and Spa (heated swimming pool, sauna) 22 high quality beds Massages and baths […]

Memories 7387_2-2

Villa Memories has its​ own bird to watch

1.8.2018

Did you know, that bird watching is very popular in the UK? It is almost national sport beloved by people all around the islands. Almost every city and village have its own bird. So after many hours of observation and reading an encyclopedia, we have decided to choose our own bird too. It is Wood […]

Learn everything about Villa Memories in 4K video

20.7.2018

Villa Memories is a peaceful place to spend high-quality time with your beloved ones. Holidays, wedding or family celebrations can become the most beautiful memories of your lifetime. Just feel like being at home with 5* hotel services. Find out more about Villa Memories in 4K video below.

Africký večer očima finalistek České Miss 2018!

5.6.2018

Jak se líbilo focení v africkém stylu a následná africká párty plná tance a specialit finaliskám České Miss 2018, které probíhalo ve Villa Memories? Naše nádherné prostory si užívaly nádherné mladé ženy a ta energie byla fantastická. Děkujeme za návštěvu a brzy zase!  

Africký večer pro Českou Miss

24.5.2018

Neopakovatelný a dokonalý zážitek Afrického Večera ve spojení s Českou Miss zažily finalistky ročníku 2018 ve Ville Memories. Speciality, tanec, energie a především nespoustaná síla ženské krásy. Podívejte se na video a zažijte i vy pár chvil neskutečné síly.

Vstup do světa své fantazie! Česká Miss na Villa Memories.

7.7.2017

Láká tě vstoupit do světa krásy, pozornosti a úžasu? Chceš se stát modelkou, fotit pro světové značky a zažívat fantastická dobrodružství každý den? Potom neváhej a přihlaš se do České Miss, udělej ten krok a začni naplno žít svůj sen! Nastartuj svou šanci s Českou Miss! from Villa Memories on Vimeo.

Krásné a fit! Česká miss, aplikace DetoxMe a Villa Memories.

28.5.2017

Věděli jste, že finalistky České Miss mají tajný recept, aby byly krásné a fit? Je jím aplikace DetoxMe. Poslechněte si sami, jak skvěle se jim hubne a kolik mají energie, když začaly aplikaci využívat. Podívejte se na video!

CZECH MISS at Villa Memories

16.11.2016

Villa Memories provided it’s beautiful place for CZECH MISS 2017!

“Hotelů a penzionů jsou tisíce, těch kouzelných je jen pár.”

21.7.2016

Blesky, hromy a déšť nemohou golfisty zastavit a to i když si musí počkat

28.6.2016

Víkendový golfový turnaj v Ropici byl protkán bouřkou a deštěm. Bylo však jen málo těch, kdo se vzdali. Proběhlo několik přestávek kvůli bouřce, která se během dopoledne uklidnila a mohlo se v klidu pokračovat. Nadšenci se hrnuli na green i v prudkém dešti, aby vyhráli turnaj a tím i pobyt ve Villa Memories. Náš stánek […]