POKOJ DŽUNGLE

POKOJE - DŽUNGLE
ČISTÁ ELEGANCE
ROZMANITÁ

ROZMANITÁ

Džungle se často používá jako metafora pro nepřehledný a nezvladatelný zmatek. V naší Džungli však panuje komorní atmosféra a klid: z neprostupných tropických lesů si vzala jen to dobré. Tento pokoj s vlastní koupelnou se sprchovým koutem je vhodný pro rozené dobrodruhy i pro ty, kteří by rádi osvěžili svou fantazii. Přírodní tóny doplňují decentní hru světel a stínů, která vás přenese do jiného světa.

FOTOGALERIE

Poznejte
nepoznané

V tropických deštných lesích údajně žije až dvě třetiny všech známých rostlinných a suchozemských živočišných druhů naší planety. Většinu z nich jsme dosud neprobádali. Poznejte nepoznané a objevte Džungli s bohatstvím života, které nám přináší. Zavítejte do oázy klidu nedotčené lidskou činností a zaposlouchejte se do zvuků přírody. Otevře vám svou náruč.

Zdraví, krása a svěžest

INSPIRACE

Vzpomínky
na Afriku

Pořadatelé Boutique Hotel Awards v Londýně naši vilu popsali jako „Afrikou inspirované útočiště objevené uprostřed českého venkova“. Nápad otevřít Villu Memories totiž vznikl během našich cest napříč Jihoafrickou republikou. Vychutnejte si neokoloniální ráz interiérového designu s dominantními dřevěnými prvky z masivního indonéského teaku a dalšími přírodními materiály.

Galerie Interiér pokoje

Co o nás řekli Příběhy návštěvníků

REZERVACE Zjistěte dostupnost

15. listopad

19. listopad