CO NABÍZÍME Služby

Vnímejte krásu života všemi smysly. Zaposlouchejte se do zvuků lesa – do zpěvu ptáků a šumění listí, možná uslyšíte, co si stromy povídají. Vychutnejte si kvalitní regionální produkty, lahodná vína vlastní značky Villa Memories z našeho vinného sklepa či úžasná africká vína oceněná Elsie Pells (držitelka titulu Cap Wine Master). Pak se zhluboka nadechněte a vnímejte vůni rozmanitých vonných esencí spa rituálů. Doteky našich zkušených masérů dokonale uvolní nejen vaše tělo, ale i mysl. Zkrátka otevřete oči. U nás spatříte to, co vašemu zraku dosud unikalo.

 • Gastronomie

  Gastronomie

  Ve Ville Memories můžete dopřát nezapomenutelný zážitek i svým chuťovým buňkám. Ráno vám nabídneme bohatý snídaňový raut, přes den plnohodnotný catering dle vašeho výběru a večer vám připravíme naše tříchodové degustační menu nebo regionální speciality od našich místních farmářů.

   

  Gastronomie Více o gastronomii
 • Spa

  Spa

  K vyrovnání vaší vnitřní energie přispěje i pobyt ve vyhřívaném bazénu s protiproudem a vlnami. Můžete si zde vychutnat svůj drink, zaposlouchat se do chillout & fusion music nebo sledovat televizi v pozadí. Slastné chvíle vás čekají také v naší bylinkové sauně nebo při speciální koupeli, kterou pro vás personál Villy Memories rád připraví.

  Spa Více o spa a relaxu
 • Masáže

  Masáže

  Naše zahradní relaxační studio nabízí řadu kvalitních a prověřených masáží prováděných certifikovanými maséry pomocí exkluzivních 100% přírodních tělových olejů z Pyrenejí Alqvimia, solí, lávových a drahých léčivých kamenů. Přeneste se na chvíli do světa maximální relaxace, nechte své tělo hýčkat a obnovte své fyzické i duševní síly za poslechu uklidňující hudby.

  Masáže Více o masážích
 • Vrtulníkem až k nám

  Vrtulníkem až k nám

  Nezáleží na tom, z jaké dálky k nám zavítáte. Pokud se chcete do oázy klidu a pohodlí Villy Memories dostat co nejrychleji a nejjednodušeji, pošleme pro vás soukromou helikoptéru typu Eurocopter EC 120. Máme se pro vás stavit v Praze, Brně, Ostravě, Vídni nebo třeba Bratislavě? Řekněte si. Neztrácejte ani minutu a vychutnejte si ničím nerušenou dovolenou.

 • Akce na klíč

  Akce na klíč

  Víme, co je v našem kraji unikátní a co stojí za vidění. Protože ctíme vaše soukromí a váš čas, rádi se postaráme o kompletní zajištění jakékoli vaší soukromé akce. Plánujete svatbu, rozlučku se svobodou, dětskou párty, firemní setkání nebo oslavu narozenin? Načrtněte nám vaše představy a my je uskutečníme.

  Akce na klíč Více o akcích na klíč
 • Vinotéka

  Vinotéka

  Vychutnejte si skvělé moravské odrůdy, jihoafrické odrůdy oceněné Elsie Pells i pravé šampaňské z naší vinotéky. Pokud máte speciální požadavky, neváhejte je sdělit při rezervaci. Na každém pokoji včetně relaxačního studia se nachází také plně zásobený minibar s alko i nealko nápoji, sladkostmi, oříšky a dalšími laskominami.

  Vinotéka Více o vinotéce
 • Zahradní párty

  Zahradní párty

  Vila je obklopena udržovanou zahradou s chillout zónami. Děti jistě uvítají zahradní hernu a bezpečnou trampolínu značky Springfree, kde mohou dát volný průchod své energii. Můžete zde využít také venkovní kuchyň, bar a gril OFYR s příjemným posezením, kde můžete uspořádat barbecue či jinou párty. 

  Zahradní párty Více o zahradní párty
 • Piknik

  Piknik

  Představte si prosluněný palouk, deku uprostřed lučních květů, skleničky šampaňského a výběr rozmanitých dobrot. Pokud se vám tato představa zamlouvá, využijte naší nabídky a nechte si připravit piknikový koš zahrnující potřebné vybavení pro skvělý piknik s bohatým občerstvením pro kteroukoliv příležitost.

  Piknik Více o pikniku

SLUŽBY Pro větší pohodlí

 • iPad + WIFI

  iPad + Wi-Fi

  Naše pokoje jsou vybaveny iPadem a vysokorychlostním připojením.

 • Hlídání dětí

  Hlídání dětí

  Pro děti jsme si připravili vzdělávací, odpočinkový nebo sportovní program.

 • Střežené parkoviště

  Střežené parkoviště

  Naše parkoviště je oploceno a střeženo kamerovým systémem.

 • Praní a žehlení prádla

  Praní a žehlení prádla

  Odpočiňte si od domácích prací. Prádlo vám vypereme a vyžehlíme.

 • Odvoz z letiště

  Odvoz z letiště

  Rádi pro vás zajistíme odvoz z letiště přímo k nám do Villy.

REZERVACE Zjistěte dostupnost

15. listopad

19. listopad