Láska prochází žaludkem Gastronomie

Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. Pokud jste alespoň z poloviny takoví gurmáni jako jsme my, během vašeho pobytu ve Ville Memories si přijdete na své – od snídaní a ochutnávání místních specialit, přes grilování na zahradě až po naše skvělé degustační menu k večeři.

Objevte více
Gastronomie
Zdraví, krása a svěžest

Snídaně na vidličku

Snídaně

Snídaně je základ dne. Toho jsme si plně vědomi, a proto vám připravíme bohatou a pestrou snídani. Čerstvé slané i sladké pečivo, sýrové a lahůdkové mísy, domácí marmelády, různé druhy müsli, ovoce a zeleninu, mléčné bio produkty té nejlepší kvality. Během celého vašeho pobytu bude vaše chuťové pohárky těšit skvělá italská káva značky  a čaj Kusmi tea. Start dne si můžete vychutnat v nádherném prostředí vily nebo v soukromí vašeho pokoje či terasy.

Zdraví, krása a svěžest

V soukromí Villy

Catering

Přejete si večeři v klidném prostředí Villy Memories a rádi byste ochutnali lokální speciality nebo skvělou světovou kuchyni? Zařídíme pro vás bohatý catering podle vašeho gusta a momentálního rozpoložení. Bude to lahodná kachní roláda, jemný kozí sýr, voňavé jelení klobásky nebo něco úplně jiného? Řekněte si.

Zdraví, krása a svěžest

Nejen v létě

Grilování na zahradě

Náš moderní gril OFYR s příjemným posezením na zahradě můžete využít od jara až do podzimu. Rádi vám pomůžeme připravit grilovaná masa z místních chovů nedalekých biofarem, sýry nebo zeleninu. Ochutnejte také úžasné steaky z Argentiny, Austrálie, kvalitní africké ryby, tygří krevety z Bangladéše nebo krevetové špízy z Vietnamu. A co by to bylo za grilování bez vyhlášeného českého piva a světových či našich vlastních moravských vín značky Villa Memories? Myslíme na vše.

Zdraví, krása a svěžest

Přijemné povyražení

Degustační menu

Přejete si večeři v klidném prostředí Villy Memories? Ochutnejte naše skvělé 3 chodové degustační menu za speciální cenu 990,- Kč/osoba.

BENEFITY Proč k nám?

 • Zážitky

  Zážitky

  Vytváříme (ne)opakovatelné zážitky. Spokojení hosté se k nám rádi vrací.

 • Vše na míru

  Vše na míru

  Poskytujeme komplexní služby na míru. Párům, rodinám s dětmi i společnostem.

 • Nové příběhy

  Nové příběhy

  Každý pokoj, stejně jako každý pobyt, je novým příběhem. S námi máte stále co objevovat.

REZERVACE Zjistěte dostupnost

15. listopad

19. listopad