PŘÍMO NA MÍRU Balíčky

Již nyní víte, co od pobytu ve Ville Memories očekáváte a co byste s námi rádi prožili? Pak si vyberte jeden z následujících sedmi balíčků, které jsou určeny pro pobyty na dvě noci. Pokud se chcete rozhodnout podle vašeho momentálního rozpoložení až na místě, není problém. Rádi pro vás připravíme také all inclusive program na míru přesně podle vašich představ. S námi není nic nemožné.

VYBERTE SI TYP BALÍČKU Klasické Luxusní
 • Detoxikační

  Detoxikační

  Vlivem stresu, sedavého způsobu zaměstnání, nevhodnou stravou a nedostatkem pohybu na čerstvém vzduchu je naše tělo zanesené řadou škodlivin. Přirozená detoxikace organismu probíhá prakticky neustále. Někdy jí však musíme pomoci. Proto jsme sestavili detoxikační balíček, který je ideální pro vaši odpočinkovou dovolenou.

  Více o balíčku
 • Wellness

  Wellness

  V současné době se stále více z nás zajímá o zdravý životní styl a nalezení životní rovnováhy a klidu. Pokud si chcete odpočinout, načerpat novou sílu a vychutnat si ničím nerušenou dovolenou, wellness balíček je ideální právě pro vás.

  Více o balíčku
 • Romantický

  Romantický

  Se svým partnerem si vychutnejte dny plné romantiky v samém srdci malebných Hostýnských vrchů. Vystupte z každodenní rutiny a oddejte se jeden druhému při romantické večeři při svíčkách, masáži Relax Symphony nebo při večerních procházkách přírodou. Připravili jsme pro vás bohatý program. S láskou.

   

  Více o balíčku
 • Golfový

  Golfový

  Že je golf celý váš život? Pro vášnivé golfisty i příležitostné hráče sportu, jehož kolébkou je přímořské skotské městečko St. Andrews, jsme připravili jedinečný golfový balíček. Vydejte se na green do vyhlášeného českého golfového ráje Prosper Golf Resortu Čeladná nebo na slovenský Niklaus Design Legend Course a Heritage Course v Penati Golf Resort s rodinou, přáteli či obchodními partnery.

  Více o balíčku
 • Párty

  Párty

  Ve Ville Memories zažijete párty, na kterou budete vzpomínat ještě dlouho. Chcete oslavit narozeniny, rozloučit se se svobodou, uspořádat svatební hostinu, zapít narození dítěte nebo si jen užít čas s přáteli? Budete-li chtít, přichystáme pro vás tematickou párty s programem na míru. Třeba africkou.

  Více o balíčku
 • Rodinný

  Rodinný

  Většina z nás se shodne na tom, že rodina je vůbec to nejcennější, co v životě máme. Proto o ni pečujeme a jeden druhému věnujeme čas, energii, ale především lásku. Vezměte svého partnera i děti a prožijte ničím nerušenou dovolenou právě u nás ve Ville Memories. Připravili jsme pro vás rodinný balíček.

  Více o balíčku
 • Konferenční

  Konferenční

  Chcete u nás uspořádat velkolepou konferenci, školení, jednání s vašimi obchodními partnery nebo firemní teambuilding s kolegy? Pak právě pro vás jsme vytvořili konferenční balíček. Rádi vás u nás přivítáme a připravíme vše, co si budete přát. Kromě obchodních záležitostí si u nás užijete i dokonalý relax.

  Více o balíčku
 • Luxury Detox Me Days

  Luxury Detox Me Days

  Stále více se mluví o celostní medicíně a psychosomatickém původu nemocí. Dejte svému tělu to, co skutečně potřebuje. Vsaďte na vyváženou stravu, naučte se odpočívat a radujte se z maličkostí. Možná, že váš život promění právě pobyt Luxury Detox Me Days.

  Více o balíčku
 • Luxury Wine Days

  Luxury Wine Days

  Ne nadarmo se říká, že ve víně je pravda. Vychutnejte si život plnými doušky se zkušenou degustátorkou Elsie Pells a poznejte život v celé jeho kráse. Tak, jak plyne – pestrý, hýřící nejrůznějšími barvami a podtóny.

  Více o balíčku
 • Luxury Golf Days

  Luxury Golf Days

  V rámci našeho luxusního balíčku Luxury Golf Days vás čeká nejen sportovní vyžití v nádherné přírodě, ale i relaxační masáže Golf Dream a AntiStress Touch, láhev vynikajícího italského Prosecca na každý den nebo odvoz do námi doporučené restaurace v blízkém okolí. 

  Více o balíčku

BENEFITY Proč k nám?

 • Zážitky

  Zážitky

  Vytváříme (ne)opakovatelné zážitky. Spokojení hosté se k nám rádi vrací.

 • Vše na míru

  Vše na míru

  Poskytujeme komplexní služby na míru. Párům, rodinám s dětmi i společnostem.

 • Nové příběhy

  Nové příběhy

  Každý pokoj, stejně jako každý pobyt, je novým příběhem. S námi máte stále co objevovat.

REZERVACE Zjistěte dostupnost

15. listopad

19. listopad