Cokoliv si budete přát Akce na klíč

Zajistíme pro vás kompletní program včetně tematického cateringu, fotografa, výletů a dalších aktivit. Uskutečňujeme vaše sny. Je jen na vás, zda dáte přednost poznávání přírodních krás, skutečnému gurmánskému zážitku nebo nezapomenutelné párty. Zavřete oči a představte si svatbu snů nebo nezapomenutelnou rozlučku se svobodou. Jak by měla vypadat? Stačí nám to říct. 

Objevte více
Akce na klíč
Zdraví, krása a svěžest

Nejkrásnější den života

Řekněte si ano

Chcete si říct ano? Zajistíme pro vás svatební obřad přímo v prostorách hotelu, fotografa, DJs, slavnostní výzdobu, oběd i večeři s dortem i šampaňským a zorganizujeme dětskou párty i další doprovodný program. Jsme připraveni vyhovět každému vašemu přání. Náš personál se bude věnovat pouze vám a připraví pro vás jeden z nejkrásnějších dnů vašeho života. 

Zdraví, krása a svěžest

Po oficiálním programu

Na své si přijde každý

Mimo společný program se každý účastník zabaví dle libosti – může si dopřát luxusní masáž, projet se na kole, relaxovat ve spa, skákat na trampolíně či objevovat taje a krásu zdejšího okolí. Jste mimo civilizaci a máte k dispozici luxusní boutique hotel, zahradu, venkovní gril, bazén, saunu, luxus a veškerou naši péči. 

BENEFITY Proč k nám?

 • Zážitky

  Zážitky

  Vytváříme (ne)opakovatelné zážitky. Spokojení hosté se k nám rádi vrací.

 • Vše na míru

  Vše na míru

  Poskytujeme komplexní služby na míru. Párům, rodinám s dětmi i společnostem.

 • Nové příběhy

  Nové příběhy

  Každý pokoj, stejně jako každý pobyt, je novým příběhem. S námi máte stále co objevovat.

REZERVACE Zjistěte dostupnost

15. listopad

19. listopad