Všemi smysly Masáže

Všechny procedury provádíme pomocí peelingových solí a luxusních 100% přírodních tělových olejů Alqvimia, které v sobě spojují dávné umění alchymie a tradiční aromaterapie s nejnovějšími poznatky medicíny a vědy. Po dobu masáže se můžete ponořit do tónů tlumené hudby ve stylu chillout & fusion, jejímž cílem je příjemně naladit vaše smysly a umocnit blahodárné účinky zasloužené regenerace. Kterou masáž si vyberete vy?

Objevte více
Masáže
Zdraví, krása a svěžest

60 minut: 3 750 Kč

Four Hands Massage

Velmi oblíbená a účinná masáž čtyř rukou, kterou provádějí dvě masérky současně, vám dodá energii a úlevu za neuvěřitelně krátkou dobu. Synchronizované pohyby masérek důkladně promnou každý váš sval, a to s pomocí oleje Ylang Ylang, který zjemňuje pokožku a zároveň blahodárně působí na nervovou soustavu, zmírňuje bolesti hlavy a má i afrodiziakální účinky.

Zdraví, krása a svěžest

60 minut: 1 875 Kč

Medová masáž

Trápí vás únava, špatná nálada a nedostatek energie? Dopřejte si očistnou a regenerační medovou masáž, během níž se na pokožku nanáší teplý tekutý med. Díky jeho detoxikačním účinkům a speciálním masérským hmatům dochází k vyloučení škodlivých látek z těla, aktivaci vnitřních orgánů, posílení imunity, zlepšení kvality spánku a celkové relaxaci organismu. Po masáži se med opláchne žínkou a teplou vodou a vy se kromě výše uvedených benefitů můžete těšit také z dokonale vyživené a sametově hebké pokožky.

Zdraví, krása a svěžest

60 minut: 1 875 Kč, 80 minut: 2 500 Kč

Antistress Touch

Vychutnejte si vynikající olejovou masáž Antistress Touch kombinovanou s reflexní masáží plosek nohou. Vypněte všechny telefony, zavřete počítač a za poslechu uklidňující relaxační hudby si užívejte blahodárných doteků, jež uvolní vaše tělo, svaly i mysl, zbaví vás napětí a nabijí organismus novou energií. Masáž Antistress Touch doporučujeme zejména těm, kteří žijí ve stresu a trpí bolestmi zad a šíje.

Zdraví, krása a svěžest

25 minut: 750 Kč, 80 minut: 2 500 Kč

Relax Symphony

Nechte své tělo rozehrát dokonalou přírodní symfonii prostřednictvím masáže prováděné zvláčňujícím kokosovým olejem – neutrálním, s vůní vanilky nebo čokolády. Každý jednotlivý sval vám uvolní silikonové baňky i doteky masérky, která pomocí dlaní, prstů i loktů odblokuje všechny ztuhlé partie a zklidní rozháranou mysl.

Zdraví, krása a svěžest

50 minut: 1 875 Kč

Golf Dream

Golf patří k jednomu z nejušlechtilejších sportů a vyžaduje naprosté soustředění těla i ducha. A co může být lepšího, než si po sportovním výkonu dopřát masáž, která se zaměří přesně na ty partie, které namáháte? Díky léčivým účinkům exkluzivního oleje se při masáži prokrví kůže a uvolní se veškeré napětí nejen ze zádových svalů.

Zdraví, krása a svěžest

120 minut: 3 750 Kč

Buddha Energy

Tato exkluzivní masáž celého těla za použití speciálního oleje a drahých léčivých kamenů vychází z tradice originálních asijských procedur. Pokud máte pocit, že si vaše tělo žádá důkladnou relaxaci, jistě oceníte proceduru, která uvolní ztuhlé klouby, napjaté svaly, zablokované energetické dráhy, nakumulovaný stres a zaplaví vás přívalem životní energie. Masáži předchází solný peeling, díky němuž bude vaše pleť jako hedvábí.

Zdraví, krása a svěžest

50 minut: 1 625 Kč, 80 minut, 2 500 Kč

Hot Stone Massage

Ponořte se do léčebné procedury, která prostřednictvím horkých lávových kamenů již po mnoho tisíciletí pomáhá odstranit fyzickou bolest i psychické napětí. Relaxační hudba uklidní vaše smysly a vy si vychutnáte to nejlepší, co vám dary Země nabízejí.

Zdraví, krása a svěžest

25 minut: 750 Kč, 50 minut: 1 625 Kč

Indická masáž hlavy

Máte často pocit, že vám „praskne hlava“? Zapomeňte na antidepresiva a dopřejte si léčbu pomocí doteků zkušených rukou na správném místě… Protistresová masáž hlavy, šíje a ramen odstraňuje fyzické i psychické blokace a nepříjemné tlaky jemnými a přitom rytmickými pohyby.

Zdraví, krása a svěžest

50 minut: 1 625 Kč

Akupresurní masáž rukou a nohou

Tato masáž je optimální jak po sportovním výkonu zatěžujícím ruce a nohy, tak jako prevence problémů vyvolaných např. prací s počítačem. Tlaková masáž nohou navíc stimuluje funkce vnitřních orgánů a uvolňuje nejrůznější bloky ve vašem organismu.

Zdraví, krása a svěžest

30 minut: 1 000 Kč

Masáž pro děti

Děti mají masáže velmi rády, protože jim připomínají lechtání. Naše olejová masáž je plně přizpůsobena věku, hmotnosti a individuálním potřebám každého dítěte. Je velmi jemná a díky oleji krásně zvláčňuje a vyživuje dětskou pokožku.

BENEFITY Proč k nám?

 • Zážitky

  Zážitky

  Vytváříme (ne)opakovatelné zážitky. Spokojení hosté se k nám rádi vrací.

 • Vše na míru

  Vše na míru

  Poskytujeme komplexní služby na míru. Párům, rodinám s dětmi i společnostem.

 • Nové příběhy

  Nové příběhy

  Každý pokoj, stejně jako každý pobyt, je novým příběhem. S námi máte stále co objevovat.

REZERVACE Zjistěte dostupnost

15. listopad

19. listopad