POKOJ ZEMĚ

POKOJ - ZEMĚ
ČISTÁ ELEGANCE
ČISTÁ ELEGANCE

POHOSTINNÁ

Stojíte rádi pevně nohama na zemi? Nebo byste se potřebovali na chvíli zklidnit? Zkuste to v největším pokoji Villy Memories s vlastní koupelnou zahaleném do zemitých tónů. Pokoj Země je koncipován jako mezonet a dominuje mu velké akvárium se stovkami exotických rybek. Zároveň disponuje prostornou terasou s překrásným výhledem na přilehlé lesy. Země je matkou nás všech, a proto se v tomto prostředí budete cítit naprosto bezpečně, svobodně a přirozeně. Ostatně komu se poštěstí, aby měl na několik dní a nocí celou Zemi jen sám pro sebe?

FOTOGALERIE

Místo, kde naleznete harmonii

Zavřete oči a představte si, že se ocitáte v samém srdci Země. Zaposlouchejte se do příběhu květin a stromů a nechte si od nich vyprávět o nikdy neutuchajícím koloběhu života. Co znamená být dokonale propojený s přírodou? Spokojenost se sebou samým, harmonické vztahy s lidmi i prostředím okolo nás a klid v duši. Možná svou vnitřní rovnováhu naleznete právě zde – u nás na Zemi.

Zdraví, krása a svěžest

INSPIRACE

Vzpomínky na Afriku

Pořadatelé Boutique Hotel Awards v Londýně naši vilu popsali jako „Afrikou inspirované útočiště objevené uprostřed českého venkova“. Nápad otevřít Villu Memories totiž vznikl během našich cest napříč Jihoafrickou republikou. Vychutnejte si neokoloniální ráz interiérového designu s dominantními dřevěnými prvky z masivního indonéského teaku a dalšími přírodními materiály.

Video Nahledněte dovnitř

Co o nás řekli Příběhy návštěvníků

Galerie Interiér pokoje

REZERVACE Zjistěte dostupnost

15. listopad

19. listopad