POKOJ ZEBRA

POKOJ - ZEBRA
ČISTÁ ELEGANCE
ELEGANTNÍ

ELEGANTNÍ

Zebra měla při stvoření světa náramné štěstí na design. Černobílá kombinace se stala módní stálicí a symbolem elegance – třebaže zlí přírodovědní jazykové tvrdí, že hlavním účelem zebřích pruhů je maskování před predátory a hmyzem. V pokoji Zebra, který má vlastní terasu, můžete uvažovat o symbolech jin a jang i o tom, zda jsou temné a světlé stránky vaší povahy v rovnováze.

FOTOGALERIE

Buďte
sami sebou

Zebra se na rozdíl od koně téměř nedá ochočit, natož osedlat. Má svou hlavu. Proto nelze vyloučit, že na vás svou nezávislost a svobodomyslnost přenese. Odhoďte všechny společenské konvence a vzorce chování za hlavu a buďte sami sebou. V pokoji Zebra se nemusíte na nic ohlížet. Plně si vychutnejte společně strávený čas s vašimi blízkými.

Zdraví, krása a svěžest

INSPIRACE

Vzpomínky
na Afriku

Pořadatelé Boutique Hotel Awards v Londýně naši vilu popsali jako „Afrikou inspirované útočiště objevené uprostřed českého venkova“. Nápad otevřít Villu Memories totiž vznikl během našich cest napříč Jihoafrickou republikou. Vychutnejte si neokoloniální ráz interiérového designu s dominantními dřevěnými prvky z masivního indonéského teaku a dalšími přírodními materiály.

Galerie Interiér pokoje

Co o nás řekli Příběhy návštěvníků

REZERVACE Zjistěte dostupnost

15. listopad

19. listopad