POKOJ KOLIBŘÍK

POKOJ - KOLIBŘÍK
ČISTÁ ELEGANCE
ENERGIZUJÍCÍ

ENERGIZUJÍCÍ

Horní část Ostrova jsme pojmenovali Kolibřík. Tento podkrovní pokoj vás povznese na duchu, přiblíží ke hvězdám a umožní vám na chvíli se zastavit v letu. Můžete si jej pronajmout samostatně nebo společně s Hnízdem, pokud třeba přijedete s dětmi, přáteli, obchodním partnerem nebo rodiči, a přitom si chcete vychutnat svůj klid a soukromí. Můžete se tu tak naplno oddávat svým nejtajnějším snům a fantaziím a načerpat síly na další plavbu životem. Chtěli byste si vyzkoušet, jaké to je mít svůj soukromý Ostrov? Můžete si jej celý zabrat jen pro sebe a pronajmout si oba pokoje – Hnízdo i Kolibříka.

FOTOGALERIE

Naučte se létat

Kolibříci jako jediní ptáci dovedou létat dozadu, do stran nebo se poměrně dlouho vznášet na jednom místě. Dokonce byl zaznamenán případ, kdy kolibřík najednou uletěl osm set kilometrů. Chcete se cítit volní jako pták a alespoň na čas uniknout rutině všedního dne? U nás vám v rozletu nic nebrání. Vyberte si pokoj nesoucí jméno Kolibřík. Budete si zde připadat jako v ráji: obklopeni panenskou přírodou a mimo ruch civilizace.

Zdraví, krása a svěžest

INSPIRACE

Vzpomínky
na Afriku

Pořadatelé Boutique Hotel Awards v Londýně naši vilu popsali jako „Afrikou inspirované útočiště objevené uprostřed českého venkova“. Nápad otevřít Villu Memories totiž vznikl během našich cest napříč Jihoafrickou republikou. Vychutnejte si neokoloniální ráz interiérového designu s dominantními dřevěnými prvky z masivního indonéského teaku a dalšími přírodními materiály.

Galerie Interiér pokoje

Co o nás řekli Příběhy návštěvníků

REZERVACE Zjistěte dostupnost

15. listopad

19. listopad