POKOJ VLK

POKOJ - VLK
ČISTÁ ELEGANCE
DIVOKÝ

DIVOKÝ

Máte povahu nezkrotné šelmy milující svobodu a nezávislost? Pak se budete v pokoji zasvěceném tomuto mytickému zvířeti cítit jako doma. Decentní dekory s motivem vlka se vám navíc jistě postarají o divoké dny a vášnivé noci. Vlk totiž v lidech odedávna vzbuzuje strach i obdiv. Díky své tajemnosti a síle zaujímá významné místo v mnoha pohádkách, legendách a mýtech, jež mu často připisují nadpřirozené vlastnosti. Vlk však v lidech nevyvolával pouze respekt a obavy – například pro staré Římany znamenalo „viděti vlka“ šťastné znamení. A štěstí přece není nikdy dost.

FOTOGALERIE

Objevte v sobě novou sílu

Hledáte novou energii? Nechte se ohromit fascinující sílou vlka, který je od pradávna symbolem odvahy a soudržnosti. Tato mýtická šelma vám ve dne propůjčí svou obratnost a v noci neohroženost. Odložte veškeré své starosti a obavy přede dveřmi Villy. Popusťte uzdu fantazii a začněte psát svůj nový příběh právě ve Vlkovi. Možná se zde o sobě dozvíte něco, o čem jste dosud neměli ani potuchy.

Zdraví, krása a svěžest

INSPIRACE

Vzpomínky
na Afriku

Pořadatelé Boutique Hotel Awards v Londýně naši vilu popsali jako „Afrikou inspirované útočiště objevené uprostřed českého venkova“. Nápad otevřít Villu Memories totiž vznikl během našich cest napříč Jihoafrickou republikou. Vychutnejte si neokoloniální ráz interiérového designu s dominantními dřevěnými prvky z masivního indonéského teaku a dalšími přírodními materiály.

Galerie Interiér pokoje

Co o nás řekli Příběhy návštěvníků

REZERVACE Zjistěte dostupnost

15. listopad

19. listopad