POKOJ HNÍZDO

POKOJ - HNÍZDO
ÚTULNÉ
ÚTULNÉ

ÚTULNÉ

Ve spodní části nově vybudovaného bungalovu s názvem Ostrov objevíte Hnízdo s výhledem do okolní malebné krajiny. Barevnost pokoje jsme vyladili do uklidňujících zemitých odstínů a jeho interiéru kraluje luxusní francouzská tapeta s přírodním motivem. Přepadne-li vás touha objevovat tajemství zdejších lesů a hájů, můžete vyrazit na bird-watching, případně se projet na koni či na kole nebo jen tak pozorovat západ slunce. Nebudete-li chtít z tohoto útulného pokoje odcházet, doneseme vynikající africké víno a ochutnávku místních farmářských specialit přímo k vám do Hnízda.

FOTOGALERIE

Buďte
spolu

To, co nás dělá v životě skutečně šťastnými, jsou především vztahy, které vytváříme. Vztah sám k sobě a k lidem kolem nás. Vezměte své nejbližší – partnera, děti či přátele – a prožijte u nás ve Ville Memories společně nezapomenutelné chvíle. Protože to nejcennější, co máme, můžeme najít jen v sobě navzájem. Jen pouhých pár kroků od svého Hnízda využijte našich prvotřídních wellness & spa služeb.

Zdraví, krása a svěžest

INSPIRACE

Vzpomínky
na Afriku

Pořadatelé Boutique Hotel Awards v Londýně naši vilu popsali jako „Afrikou inspirované útočiště objevené uprostřed českého venkova“. Nápad otevřít Villu Memories totiž vznikl během našich cest napříč Jihoafrickou republikou. Vychutnejte si neokoloniální ráz interiérového designu s dominantními dřevěnými prvky z masivního indonéského teaku a dalšími přírodními materiály.

Galerie Interiér pokoje

Co o nás řekli Příběhy návštěvníků

REZERVACE Zjistěte dostupnost

15. listopad

19. listopad