POKOJ LEOPARD

POKOJ - LEOPARD
ČISTÁ ELEGANCE
NESPOUTANÝ

NESPOUTANÝ

Tato divoká kočka je pověstná svou mrštností, rychlostí a elegancí: její výrazná srst symbolizuje luxus i divočinu. Ať už potřebujete nabít novou energií nebo jen probudit všedními starostmi znavenou vášeň, bude pro vás odpočinek v leopardích kulisách s vlastní terasou ideální volbou. V dráždivých kontrastech leopardího dekoru zažijete exotiku a probudí-li ve vás „noci s šelmou“ touhu po dobrodružství, okolí vily vám jej nabídne víc než dost.

FOTOGALERIE

S nadhledem

Leopard v sobě snoubí divokost, vznešenost a neohroženost. Jako jedna z mála velkých kočkovitých šelem se často zdržuje v korunách stromů, kde chrání svou kořist před dalšími predátory a kde získává nadhled. Jste cílevědomí, rozhodní a jdete si v životě za svým? Nezapomeňte se však čas od času zastavit, srovnat si myšlenky a načerpat novou sílu. Zavítejte do Villy Memories.

Zdraví, krása a svěžest

INSPIRACE

Vzpomínky
na Afriku

Pořadatelé Boutique Hotel Awards v Londýně naši vilu popsali jako „Afrikou inspirované útočiště objevené uprostřed českého venkova“. Nápad otevřít Villu Memories totiž vznikl během našich cest napříč Jihoafrickou republikou. Vychutnejte si neokoloniální ráz interiérového designu s dominantními dřevěnými prvky z masivního indonéského teaku a dalšími přírodními materiály.

Galerie Interiér pokoje

Co o nás řekli Příběhy návštěvníků

REZERVACE Zjistěte dostupnost

15. listopad

19. listopad