cs | de | en | ru

Služby

Pro vaše pohodlí a spokojenost uděláme cokoliv a náš profesionální personál je vám k dispozici nejen při snídaňovém rautu a podávání občerstvení. Pobyt ve Ville Memories totiž znamená mnohem více než jen ubytování – můžete neomezeně používat veškerých prostor a vybavení vily včetně soukromého spa, relaxovat v zahradním relaxačním studiu, využít služeb hlídání dětí nebo si nechat vyprat prádlo.

1. Moderní technika a kvalitní materiály

TBE_9897

Villa Memories chce uspokojit tu nejnáročnější klientelu, a proto v jejím vybavení najdete jen to nejkvalitnější zařízení. Například LCD televizor Loewe, který slouží zároveň jako projektor nebo externí monitor vašeho počítače, v bazénu pak můžete sledovat televizor Aquavision. Vilu i zahradu ozvučuje audio systém Bose Lifestyle, kuchyň jsme vybavili přístroji Siemens a profesionálním espressem Jura. Každý pokoj má iPad a na zahradě si s dětmi můžete zaskákat na nejbezpečnější trampolíně na světě Springfree z Nového Zélandu.

2. Wifi a iPady: s námi jste stále on-line

TBE_9948

Pokud potřebujete být neustále on-line, jistě vás potěší, že na každém pokoji máte po dobu vašeho pobytu zdarma k dispozici moderní iPad a vysokorychlostní připojení k internetu v celém objektu. Můžete tak být připojeni jak v soukromí vašich pokojů, ve společenských prostorech i na zahradě. Pokoj Země je navíc vybaven vlastním počítačem. Nejen pro firemní klientelu je k dispozici také LCD projektor s plátnem a multifunkční tiskárna s faxem, skenerem a kopírkou.

3. Zahradní slavnosti: gril, bar, trampolína, houpací křesla

IMG_0146
Vila je obklopena udržovanou zahradou s polohovatelnými lehátky a houpacími křesly. Děti jistě uvítají zahradní hernu a trampolínu, kde mohou dát volný průchod své energii. Můžete zde využít také venkovní kuchyň, bar a gril s příjemným sezením, kde můžete uspořádat grilovací či jinou párty.

4. Soukromé spa pro každého hosta

TBE_0466

K vyrovnání vaší vnitřní energie přispěje i pobyt ve vyhřívaném bazénu s protiproudem a vlnami. Můžete si zde vychutnat svůj drink nebo sledovat televizi. Slastné chvíle vás čekají také v naší bylinkové sauně nebo při speciální koupeli, kterou pro vás personál Villy Memories rád připraví.

5. Pestrá nabídka masáží*

TBE_1613

Naše zahradní relaxační studio nabízí řadu kvalitních a prověřených masáží prováděných certifikovanou masérkou pomocí exkluzivních olejů, solí, lávových a drahých léčivých kamenů. Přeneste se na chvíli do světa maximální relaxace, nechte své tělo hýčkat a obnovte své fyzické i duševní síly za poslechu uklidňující hudby.

6. Bohaté snídaně a vlastní vaření

TBE_0603

Dobré ráno začíná pořádnou snídaní. Součástí každého pobytu je proto výběr káv z profesionálního espressovače a bohaté snídaňové menu podávané formou rautu: čerstvé slané a sladké pečivo, slané croissainty různých náplní, sýrové a uzeninové mísy, čerstvé ovoce a zelenina, bio mléčné výrobky, pestrý výběr musli a marmelád a mnoho dalších delikates. Všechny potraviny jsou pouze z těch nejlepších zdrojů. Bude nám potěšením zajistit na vás stůl i lokální speciality. Pokud si raději vaříte sami, můžete využít naši plně vybavenou moderní kuchyň pro předvedení svých kulinářských schopností a dovedností.

7. Ochutnávka regionálních specialit*

IMG_7614
Gurmánům a milovníkům biopotravin nabízíme degustaci lokálních delikates: sýrový talíř s produkty z kravského, ovčího i kozího sýra, uzenými i neuzenými korbáčiky, dále talíř s biošunkami a různými druhy salámů, výbornými bylinkovými a brusinkovými paštikami. Pro hosty méně dbalé na zdravou stravu zajistíme populární zabijačkový talíř s jitrnicemi, klobáskami a tlačenkou. Velmi žádaný, a to nejen u dětí, je také valašský frgál – velký kulatý koláč s nápní hruškovou, jablečnou, borůvkovou, makovou i tvarohovou. Přijeďte ochutnat a uvidíte sami.

8. Catering* a odvoz do restaurací

iStock_000014361885XLarge

V průběhu dne vám nabízíme možnost zajištění cateringu. Záleží jen na vašem momentálním rozpoložení – máte chuť na kachní roládu, salát s kozím sýrem, jelení klobásky, střapačky se zelím nebo třeba jen pizzu? Výběr námi doporučených restaurací naleznete ZDE. Totéž se týká odvozu do restaurací v případě, že byste chtěli strávit večer mimo vilu – rezervaci místa a doporučení z jídelního lístku samozřejmě zařídíme.

9. Minibar a vinotéka*

Vychutnejte si skvělé moravské odrůdy i pravé šampaňské z naší vinotéky. Pokud máte speciální požadavky, neváhejte je sdělit při rezervaci. Na každém pokoji včetně relaxačního studia se nachází také plně zásobený minibar s alko i nealko nápoji, sladkostmi, oříšky a dalšími laskominami.

 

10. Střežené parkoviště pro vaše bezpečí

shutterstock_21505369

Po příjezdu do Villy Memories můžete svůj vůz zaparkovat na střeženém parkovišti přímo u vily. Parkoviště s dostatkem parkovacích míst je oploceno a střeženo kamerovým systémem.

11. Akce a animace na klíč*

shutterstock_113422000

Chcete doporučit hezké výlety po okolí? Zařídit vstup na golfová hřiště? Zajistit skipasy nebo výlet lodí? O vše se vám postaráme! Dobře víme, co je v našem kraji unikátní a co stojí za vidění. Vybrat si můžete z celé řady aktivit – ať již sportovních, kulturních nebo relaxačních. A protože ctíme vaše soukromí a váš čas, rádi se postaráme o kompletní zajištění jakékoli vaší soukromé akce. Plánujete dovolenou, dětskou párty, firemní setkání nebo oslavu narozenin? Načrtněte nám vaše představy a my vám je uskutečníme. Zajistíme vám kompletní program včetně tématického cateringu, fotografa, výletů a dalších aktivit.

12. Hlídání dětí*

shutterstock_93993001

Nabízíme vám možnost hlídání dětí, během něhož si můžete dopřát romantickou večeři při svíčkách, masáž nebo uvolnění v bylinkové sauně. Profesionální personál Villy Memories zabaví každého malého ďáblíka a na základě vašeho přání zajistí i vhodný program – edukativní, sportovní či odpočinkový.

 

13. Pronájem kol*

Poznávat krásy okolí můžete také na kole – k dispozici máme čtyři kvalitní kola včetně ochranného vybavení a vy tak snadno můžete zvolit jednu z mnoha nenáročných cyklostezek s překrásnými výhledy. 

14. Piknikové koše*

IMG_8542

Představte si prosluněný palouk, deku uprostřed lučních květů, skleničky sektu a výběr rozmanitých dobrot… Pokud se vám tato představa zamlouvá, využijte naší nabídky a nechte si připravit piknikový koš zahrnující potřebné vybavení pro skvělý s bohatým občerstvením pro kteroukoliv příležitost.

15. Praní a žehlení prádla*

shutterstock_75133354

Během vašeho pobytu ve vile skutečně můžete všechnu svou pozornost věnovat jen relaxaci a zábavě. Nabízíme vám totiž možnost praní a žehlení prádla. Tuto službu můžete využít kdykoliv, takže vás po návratu domů nebudou čekat hodiny strávené mezi pračkou, sušičkou a žehličkou.

* Placená služba