cs | de | en | ru

Možnosti vyžití

K vile přiléhá velká zahrada, kde si můžete ugrilovat na vestavěném grilu výborné maso z místních chovů nebo relaxovat v pohodlných lehátkách či houpacích křeslech. Vaše ratolesti přitom mohou řádit na nejbezpečnější trampolíně s ochranou sítí značky Springfree nebo na dětském pískovišti.

Kromě načerpání sil z romantických přírodních scenérií v bezprostřední blízkosti vily, jež stojí kousek od lesa a nabízí výhled na vodní přehrady, si můžete odpočinout v našem celoročně vyhřívaném bazénu s protiproudem a vlnami, bylinkové sauně či při jedné z exkluzivních masáží prováděných v našem zahradním relaxačním studiu. Všechny formy relaxace navíc provází tlumená hudba ve stylu chillout & fusion.

Široké možnosti sportovního vyžití nabízí rovněž golfová hřiště, lyžařské areály a kvalitní in-line a cyklostezky. Kola si přitom můžete zapůjčit přímo na recepci Villa Memories. Hosté, kteří dávají přednost poklidnějšímu trávení volného času, pak mohou zavítat například do ZOO Lešná, zajít si na prohlídku stejnojmenného zámku, případně se vydat po stopách Tomáše Bati.