cs | de | en | ru

Dovolená pro…

Toužíte po dovolené plné odpočinku i aktivní zábavy? Chcete relaxovat a užívat si klid a pohodu v komorním prostředí s veškerým možným luxusem a servisem? Dovolená u nás je splněným snem i pro toho nejnáročnějšího hosta.
… regeneraci těla i ducha

Opusťte na chvíli svět e-malů a neodkladných telefonátů a vyměňte ho za místo, kde naleznete dokonalý klid v náruči civilizací nedotčené přírody. Plně se postaráme o regeneraci vašich duševních i fyzických sil a poskytneme vám relaxační i aktivní zážitky – dopřejte si exkluzivní masáž, vydejte se na výlet, ugrilujte si maso z biofarmy, projeďte se na kole, využijte služeb našeho soukromého spa.

… víkend s přáteli

Hledáte pro setkání s přáteli luxusní prostory, kde si můžete být zcela jistí soukromím, individuálním přístupem a perfektním servisem? Celá vila včetně bazénu, sauny, relaxačního studia, zahrady s moderním grilem, barem a venkovním posezením, stejně jako veškeré společenské prostory jsou vám k dispozici. V okolí na vás zároveň čeká řada zábavy, kulturních, sportovních a gastronomických zážitků.

… rodiny s dětmi

Villa Memories je plně vybavena pro potřeby celé rodiny – na prostorné zahradě se děti mohou zabavit na pískovišti nebo na trampolíně značky Springfree. Zároveň máme připravenu spoustu krásných her, hraček, knížek a pohádek, ze kterých budou děti nadšené. Těšit se mohou nejen na vodní hrátky ve vyhřívaném bazénu a speciální dětskou masáž, ale i na poznávání okolí – je zde několik cyklistických stezek a lyžařských areálů i pro ty nejmenší sportovce. Zájmu vašich ratolestí jistě neunikne ani netradiční zoologická zahrada Lešná nebo plavba po Baťově kanálu. Rádi zajistíme tolik vytoužené soukromí i rodičům – během vaší relaxace zkušený personál Villy Memories vaše děti zabaví a pohlídá.

… romantické chvíle

Ve Ville Memories budete mít dokonalé soukromí a diskrétní zázemí pro nezapomenutelné okamžiky s vaším protějškem. Zajistíme pro vás speciální romatickou dekoraci pokoje, večeři při svíčkách na terase, květinovou koupel, pravé šampaňské, relaxační masáž… K dispozici máte kromě bazénu a sauny také zahradní bar a gril. Na recepci si můžete pronajmout kola, objednat piknikový koš a vyrazit do okolních lesů, hájů a luk…