cs | de | en | ru
Memories 7387_2-2

Award winning hotel Villa Memories in a video

25.11.2018

We won boutique hotel Awards in family category just a few days ago. Another great thing is that you can enjoy look at the Villa Memories in our brand new short video. How you like it? Luxury Boutique Resort For Rent! Wellness and Spa (heated swimming pool, sauna) 22 high quality beds Massages and baths […]

Memories 7387_2-2

Bird Watching (pozorování ptáků) ve Villa Memories

1.8.2018

Věděli jste, že v UK je velmi populární Bird Watching (pozorování ptáků)? Je to národní sport, který místní milují. Dokonce každá obec má svého ptáka. Po mnoha hodinách pozorování dalekohledem a prohlížení encyklopedií jsme dospěli k závěru, že ptákem, kterého je nezábavnější pozorovat přímo v bezprostřední blízkosti Villy Memories je Brhlík lesní. Tento úžasný tvor […]

Zjistěte o Villa Memories vše!

20.7.2018

Villa Memories je místem odpočinku, relaxace a krásného času stráveného s těmi, které milujete. Dovolená, svatba či oslava. To vše můžete zažít v domácím prostředí luxusního resortu s komfortem 5* hotelu. Poznejte Villu Memories ve 4K videu!

Africký večer očima finalistek České Miss 2018!

5.6.2018

Jak se líbilo focení v africkém stylu a následná africká párty plná tance a specialit finaliskám České Miss 2018, které probíhalo ve Villa Memories? Naše nádherné prostory si užívaly nádherné mladé ženy a ta energie byla fantastická. Děkujeme za návštěvu a brzy zase!  

Africký večer pro Českou Miss

24.5.2018

Neopakovatelný a dokonalý zážitek Afrického Večera ve spojení s Českou Miss zažily finalistky ročníku 2018 ve Ville Memories. Speciality, tanec, energie a především nespoustaná síla ženské krásy. Podívejte se na video a zažijte i vy pár chvil neskutečné síly.

Vstup do světa své fantazie! Česká Miss na Villa Memories.

7.7.2017

Láká tě vstoupit do světa krásy, pozornosti a úžasu? Chceš se stát modelkou, fotit pro světové značky a zažívat fantastická dobrodružství každý den? Potom neváhej a přihlaš se do České Miss, udělej ten krok a začni naplno žít svůj sen! Nastartuj svou šanci s Českou Miss! from Villa Memories on Vimeo.

Krásné a fit! Česká miss, aplikace DetoxMe a Villa Memories.

28.5.2017

Věděli jste, že finalistky České Miss mají tajný recept, aby byly krásné a fit? Je jím aplikace DetoxMe. Poslechněte si sami, jak skvěle se jim hubne a kolik mají energie, když začaly aplikaci využívat. Podívejte se na video!

„Hotelů a penzionů jsou tisíce, těch kouzelných je jen pár.“

21.7.2016

Blesky, hromy a déšť nemohou golfisty zastavit a to i když si musí počkat

28.6.2016

Víkendový golfový turnaj v Ropici byl protkán bouřkou a deštěm. Bylo však jen málo těch, kdo se vzdali. Proběhlo několik přestávek kvůli bouřce, která se během dopoledne uklidnila a mohlo se v klidu pokračovat. Nadšenci se hrnuli na green i v prudkém dešti, aby vyhráli turnaj a tím i pobyt ve Villa Memories. Náš stánek […]

Zákulisí turnaje Pro Am Classic v Penati

7.6.2016

Skvělý turnaj Pro Am Classic na Penati přináší pohled do zákulisí celé akce. Podívejte se s námi, jak vypadá golfové hřiště od Nicklaus design očima vášnivých hráčů. Je to skutečně nádhera!