cs | de | en | ru

Bird Watching (pozorování ptáků) ve Villa Memories

1.8.2018

Věděli jste, že v UK je velmi populární Bird Watching (pozorování ptáků)? Je to národní sport, který místní milují. Dokonce každá obec má svého ptáka. Po mnoha hodinách pozorování dalekohledem a prohlížení encyklopedií jsme dospěli k závěru, že ptákem, kterého je nezábavnější pozorovat přímo v bezprostřední blízkosti Villy Memories je Brhlík lesní. Tento úžasný tvor […]

Zjistěte o Villa Memories vše!

20.7.2018

Villa Memories je místem odpočinku, relaxace a krásného času stráveného s těmi, které milujete. Dovolená, svatba či oslava. To vše můžete zažít v domácím prostředí luxusního resortu s komfortem 5* hotelu. Poznejte Villu Memories ve 4K videu!

Africký večer očima finalistek České Miss 2018!

5.6.2018

Jak se líbilo focení v africkém stylu a následná africká párty plná tance a specialit finaliskám České Miss 2018, které probíhalo ve Villa Memories? Naše nádherné prostory si užívaly nádherné mladé ženy a ta energie byla fantastická. Děkujeme za návštěvu a brzy zase!  

Africký večer pro Českou Miss

24.5.2018

Neopakovatelný a dokonalý zážitek Afrického Večera ve spojení s Českou Miss zažily finalistky ročníku 2018 ve Ville Memories. Speciality, tanec, energie a především nespoustaná síla ženské krásy. Podívejte se na video a zažijte i vy pár chvil neskutečné síly.

Vstup do světa své fantazie! Česká Miss na Villa Memories.

7.7.2017

Láká tě vstoupit do světa krásy, pozornosti a úžasu? Chceš se stát modelkou, fotit pro světové značky a zažívat fantastická dobrodružství každý den? Potom neváhej a přihlaš se do České Miss, udělej ten krok a začni naplno žít svůj sen! Nastartuj svou šanci s Českou Miss! from Villa Memories on Vimeo.

Krásné a fit! Česká miss, aplikace DetoxMe a Villa Memories.

28.5.2017

Věděli jste, že finalistky České Miss mají tajný recept, aby byly krásné a fit? Je jím aplikace DetoxMe. Poslechněte si sami, jak skvěle se jim hubne a kolik mají energie, když začaly aplikaci využívat. Podívejte se na video!

„Hotelů a penzionů jsou tisíce, těch kouzelných je jen pár.“

21.7.2016

Blesky, hromy a déšť nemohou golfisty zastavit a to i když si musí počkat

28.6.2016

Víkendový golfový turnaj v Ropici byl protkán bouřkou a deštěm. Bylo však jen málo těch, kdo se vzdali. Proběhlo několik přestávek kvůli bouřce, která se během dopoledne uklidnila a mohlo se v klidu pokračovat. Nadšenci se hrnuli na green i v prudkém dešti, aby vyhráli turnaj a tím i pobyt ve Villa Memories. Náš stánek […]

Zákulisí turnaje Pro Am Classic v Penati

7.6.2016

Skvělý turnaj Pro Am Classic na Penati přináší pohled do zákulisí celé akce. Podívejte se s námi, jak vypadá golfové hřiště od Nicklaus design očima vášnivých hráčů. Je to skutečně nádhera!  

Jsme parťáci s golf resortem Penati

6.6.2016

V neděli jsme byli na gentlemanské události v Penati, kde se odehrával prestižní turnaj Penati Pro-Am Classic. Účastníci ze šesti zemí se v hojném počtu přesouvali po obrovské ploše hřiště od Nicklaus Design. Sami jsme měli možnost vypůjčit si autíčko a projet se po celém areálu. Jedním slovem dokonalost! Jestli milujete golf, tohle hřiště prostě […]