cs | de | en | ru

Nabídka masáží

Přeneste se s námi do světa dokonalé relaxace, kdy je každá z masáží v našem zahradním relaxačním studiu koncipována tak, aby plně odpovídala vašemu momentálnímu rozpoložení. Svěřte se do péče profesionální masérky a naplno si vychutnejte léčivé doteky, které navrátí vašemu tělu sílu a pružnost a do vaší mysli přinesou potřebnou harmonii. Všechny procedury provádíme pomocí peelingových solí a luxusních 100% přírodních tělových olejů Alqvimia, které v sobě spojují dávné umění alchymie a tradiční aromaterapie s nejnovějšími poznatky medicíny a vědy. Po dobu masáže se můžete ponořit do tónů tlumené hudby ve stylu chillout & fusion, jejímž cílem je příjemně naladit vaše smysly a umocnit blahodárné účinky zasloužené regenerace.

 

Medová masáž

60 minut1 875 Kč

masaz
Trápí vás únava, špatná nálada a nedostatek energie? Dopřejte si očistnou a regenerační medovou masáž, během níž se na pokožku nanáší teplý tekutý med. Díky jeho detoxikačním účinkům a speciálním masérským hmatům dochází k vyloučení škodlivých látek z těla, aktivaci vnitřních orgánů, posílení imunity, zlepšení kvality spánku a celkové relaxaci organismu. Po masáži se med opláchne žínkou a teplou vodou a vy se kromě výše uvedených benefitů můžete těšit také z dokonale vyživené a sametově hebké pokožky.

Antistress Touch

80 minut2 500 Kč
60 minut1 875 Kč

iStock_000018418349XSmall
Vychutnejte si vynikající olejovou masáž Antistress Touch kombinovanou s reflexní masáží plosek nohou. Vypněte všechny telefony, zavřete počítač a za poslechu uklidňující relaxační hudby si užívejte blahodárných doteků, jež uvolní vaše tělo, svaly i mysl, zbaví vás napětí a nabijí organismus novou energií. Masáž Antistress Touch doporučujeme zejména těm, kteří žijí ve stresu a trpí bolestmi zad a šíje.

Relax Symphony

80 minut2 500 Kč
25 minut750 Kč

iStock_000016244579XSmall
Nechte své tělo rozehrát dokonalou přírodní symfonii prostřednictvím masáže prováděné zvláčňujícím kokosovým olejem – neutrálním, s vůní vanilky nebo čokolády. Každý jednotlivý sval vám uvolní silikonové baňky i doteky masérky, která pomocí dlaní, prstů i loktů odblokuje všechny ztuhlé partie a zklidní rozháranou mysl.
 

Golf Dream

50 minut1 875 Kč

iStock_000016306595XSmall
Golf patří k jednomu z nejušlechtilejších sportů a vyžaduje naprosté soustředění těla i ducha. A co může být lepšího, než si po sportovním výkonu dopřát masáž, která se zaměří přesně na ty partie, které namáháte? Díky léčivým účinkům exkluzivního oleje se při masáži prokrví kůže a uvolní se veškeré napětí nejen ze zádových svalů.
 

Buddha Energy

120 minut3 750 Kč

iStock_000016508849XSmall
Tato exkluzivní masáž celého těla za použití speciálního oleje a drahých léčivých kamenů vychází z tradice originálních asijských procedur. Pokud máte pocit, že si vaše tělo žádá důkladnou relaxaci, jistě oceníte proceduru, která uvolní ztuhlé klouby, napjaté svaly, zablokované energetické dráhy, nakumulovaný stres a zaplaví vás přívalem životní energie. Masáži předchází solný peeling, díky němuž bude vaše pleť jako hedvábí.
 

Hot Stone Massage

50 minut1 625 Kč
80 minut2 500 Kč

iStock_000007694615Small
Ponořte se do léčebné procedury, která prostřednictvím horkých lávových kamenů již po mnoho tisíciletí pomáhá odstranit fyzickou bolest i psychické napětí. Relaxační hudba uklidní vaše smysly a vy si vychutnáte to nejlepší, co vám dary Země nabízejí.
 

Four Hands Massage

60 minut3 750 Kč

4ruka_masaz2
Velmi oblíbená a účinná masáž čtyř rukou, kterou provádějí dvě masérky současně, vám dodá energii a úlevu za neuvěřitelně krátkou dobu. Synchronizované pohyby masérek důkladně promnou každý váš sval, a to s pomocí oleje Ylang Ylang, který zjemňuje pokožku a zároveň blahodárně působí na nervovou soustavu, zmírňuje bolesti hlavy a má i afrodisiakální účinky.
 

Indická masáž hlavy

50 minut1 625 Kč
25 minut750 Kč

iStock_000016414939XSmall
Máte často pocit, že vám „praskne hlava“? Zapomeňte na antidepresiva a dopřejte si léčbu pomocí doteků zkušených rukou na správném místě… Protistresová masáž hlavy, šíje a ramen odstraňuje fyzické i psychické blokace a nepříjemné tlaky jemnými a přitom rytmickými pohyby.
 

Akupresurní masáž rukou a nohou

50 minut1 625 Kč

iStock_000005793892XSmall
Tato masáž je optimální jak po sportovním výkonu zatěžujícím ruce a nohy, tak jako prevence problémů vyvolaných např. prací s počítačem. Tlaková masáž nohou navíc stimuluje funkce vnitřních orgánů a uvolňuje nejrůznější bloky ve vašem organismu.
 

Masáž pro děti

30 minut1 000 Kč

iStock_000009054583Small
Děti mají masáže velmi rády, protože jim připomínají lechtání. Naše olejová masáž je plně přizpůsobena věku, hmotnosti a individuálním potřebám každého dítěte. Je velmi jemná a díky oleji krásně zvláčňuje a vyživuje dětskou pokožku.