cs | de | en | ru

Gastronomie

Ve Ville Memories můžete dopřát nezapomenutelný zážitek i svým chuťovým buňkám. Ráno vám nabídneme bohatý snídaňový raut, přes den plnohodnotný catering dle vašeho výběru a večer zajistíme odvoz do kterékoli restaurace v blízkém okolí. Budete-li mít chuť na regionální speciality nebo produkty biofarem, rádi vám je přivezeme – u nás zkrátka můžete ochutnat vše!

Snídaně

Bohatý snídaňový raut
Nejlepším začátkem úspěšného dne je bohatá snídaně s rozmanitými pokrmy, která uspokojí všechny vaše chuťové buňky. Podává se v nádherném prostředí jídelny, ale na vaše přání je samozřejmě možné posnídat v soukromí vašeho pokoje či terasy. Menu tvoří čerstvé slané a sladké pečivo, slané croissainty různých náplní, sýrové a uzeninové mísy, čerstvé ovoce a zelenina, bio mléčné výrobky té nejvyšší kvality, pestrý výběr musli a marmelád a mnoho dalších delikates. Pro labužníky, kteří by rádi okusili místní speciality, zajístíme snídani z regionálních surovin a krajových lahůdek. Nejen během snídaně mají hosté k dispozici profesionální espresso značky Jura, díky němuž si vychutnáte vysoce kvalitní ristretto, latte i kapučíno.

Catering

Приятное обслуживание
Abyste si oběd a večeři mohli vychutnat v klidu a soukromí vily, nabízíme vám možnost zajištění cateringu. Na výběr máte mnoho variant – záleží jen na vaší momentální chuti, zda máte chuť na kachní roládu, salát s kozím sýrem, jelení klobásky, palačinku, střapačky se zelím nebo třeba jen pizzu. Výběr restaurací naleznete ZDE.

Grilování na zahradě

IMG_4062
Nejen v letních měsících můžete využít náš moderní gril s příjemným posezením na zahradě. Ugrilujte si maso z nejlepších chovů místních biofarem, popíjejte sladké doušky vybraných vín z moravských vinic a dopřejte si kulinářský zážitek, který k létu a dovolené patří. Na vaše přání zajistíme veškeré suroviny včetně celého selátka nebo bečky piva a náš personál vám s přípravou rád pomůže.

Odvoz do restaurací v okolí

Bára, Pavla, Vlasta…
Chceteli objevovat kulinářské zážitky některého z místních stravovacích zařízení, rádi vám doporučíme skutečnou kvalitu, zarezervujeme vám stůl a zajistíme odvoz.